Telewizje Z Muzyką Taneczną

disco polo

disco polo

disco polo

disco polo

Facebook

disco polo

disco polo

stat4u stat4u

Magda z grupy Jump w nowym programie kanału Discovery

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 24 2020

Pasją Magdy z grupy Jump są ciężarówki. Na co dzień spełnia się nie tylko w muzyce, lecz także za kierownicą potężnych maszyn. Kulisy jej pracy zobaczymy w nowym sezonie programu Truckerki, który już w najbliższą środę o 22 zadebiutuje na kanale Discovery. To trzeba zobaczyć!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Zespół Pragnienie Miłości w Szansie na Sukces

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 24 2020

Zespół Pragnienie Miłości w Szansie na Sukces

W najbliższą niedzielę rozpoczyna się nowa edycja programu Szansa na Sukces. Tym razem widzowie wybierać będą wykonawcę, który dostanie przepustkę do kariery jaką jest występ na festiwalu w Opolu. W pierwszym odcinku emocje sięgną zenitu, bowiem rzadko się zdarza, by w Szansie na Sukces wziął udział artysta nurtu disco polo. Już w niedzielę o 15:15 na antenie TVP2 zobaczymy zespół Pragnienie Miłości. Jak surowe jury oceni ten występ? Zapraszamy do oglądania programu!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Shine - Oddaj mi siebie

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 23 2020

Shine prawie dwa lata kazała nam czekać na swój najnowszy klip. Ale sami przyznajcie, że było warto. Zobaczcie zatem premierowy teledysk wokalistki o tytule "Oddaj mi siebie".


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Angie - Ustrzelony

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 23 2020

Pewien chłopak chyba może czuć się "Ustrzelony" przez wokalistkę Angie. Koniecznie musicie obejrzeć jej najnowszy teledysk!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Milla - Ach ten ślub

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 23 2020

To już trzeci singiel w karierze pięknej wokalistki o pseudonimie Milla. Tym razem piosenkarka wspomina pewien ślub. Posłuchajcie jej opowieści.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Grupa SETUS - 10 lat

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 23 2020

Grupa SETUS - 10 lat

Zespół SETUS powstał w lutym 2010 roku z inicjatywy Grzegorza Ludwiczaka.

W lutym 2011 ukazała się płyta POST SCRIPTUM '2010, która przedstawiła drogę muzyczną zespołu od powstania do ukazania się pierwszej oficjalnej płyty. Ta właśnie ujrzała światło dzienne w marcu 2011 roku. Jej tytuł to DOBRA BAJKA. Została bardzo ciepło przyjęta przez fanów tej muzyki a piosenki DOBRA BAJKA, BO TYLKO TY i NIECIERPLIWA wiodły prym na listach przebojów. W maju tego samego roku duńskie wydawnictwo LA VILLE MUSIC wydało singla z remiksami „Niecierpliwej”. Remiksy wykonał m.in. Cliff Wedge, Lars La Ville oraz Rockzown.

W czerwcu 2011 roku, SETUS wystąpił na największym festiwalu DISCO HIT FESTIVAL Kobylnica 2011 zdobywając nagrodę internautów. W ciągu swojej działalności, SETUS zaistniał na ponad 30 oficjalnych płytach (solowe oraz kompilacje) co jest niewątpliwym osiągnięciem a utwory takie jak DOBRA BAJKA, BO TYLKO TY i NIECIERPLIWA dołączyły do niezapomnianych przebojów tego gatunku muzycznego.

Od 2012 roku, piosenki zespołu można usłyszeć m.in. w serialach "M JAK MIŁOŚĆ", "BARWY SZCZĘŚCIA", „NA WSPÓLNEJ”, „O MNIE SIĘ NIE MARTW”, "LEKARZE" i "KOMISARZ ALEX".. W grudniu 2012 r. ukazała się ostatnia płyta zespołu SETUS pt. „TAKIE JEST ŻYCIE”. Prawie wszystkie kompozycje zawarte na niej są autorstwa Grzegorza i wyraźnie w nich można odczuć zamiłowanie do muzyki lat 80-tych. W połowie 2013 roku zespół dokonał kolejnej transformacji w składzie. Pozwoliła ona wreszcie osiągnąć w muzyce to, co każdy z jego członków lubi najbardziej – lata 80-te. Zespół nie zdecydował się jednak na wydanie płyty. Zwieńczeniem 5-letniego okresu działalności grupy była wydana w nakładzie limitowanym płyta „the best 2010-2015”. W ten sposób SETUS zakończył pierwszy etap swojej działalności.

W piosenkach z tego okresu można usłyszeć wokal Pawła Sałdana, Michała Mecha, Dariusza Gajdy i Jurka Sykuta.

W połowie 2015 roku grupa zawiesiła swoją działalność a jej lider (jako Greg Mancol) zajął się solową działalnością na zachodnim rynku muzycznym (m.in. kontrakt płytowy z hiszpańskim wydawnictwem).

Za namową wielu sympatyków zespołu, z początkiem 2017 roku powstało kilka remiksów m.in do Niecierpliwej i Białej Damy oraz nowość NIE CHCESZ WALCZYĆ..

Na przełomie roku 2019/2020 piosenki zespołu SETUS zaczęły pojawiać się w filmach kinowych. M.in. w "JAK POŚLUBIĆ MILIONERA" oraz "PSY III".

Obecnie, z okazji jubileuszu 10 LECIA zespołu, ku końcowi dobiega przygotowanie nowego materiału, który ukaże się w 2020 roku. Będzie można w nim usłyszeć kilka ciekawych remiksów największych przebojów grupy jak również 8 nowości.

Zespół SETUS ma też przygotowany specjalny jubileuszowy materiał koncertowy.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Nowość wydawnicza: Impuls - Nie będę ideałem

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 21 2020

Nowość wydawnicza: Impuls - Nie będę ideałem

Na sklepowe półki trafił właśnie najnowszy krążek formacji Impuls. Co na nim znajdziemy? Poniżej mała ściągawka.

1. Na Zgodę (4:04)
2. Ile Czasu Można Czekać (3:04)
3. Jak To Się Stało (3:20)
4. Nie Będę Ideałem (3:32)
5. Za Twoje Usta (3:01)
6. Kocham Cię (3:19)
7. Prawdziwa Miłość (3:51)
8. Na Zakręcie (3:26)
9. Bo Ty Jesteś Moim Przeznaczeniem (3:36)
10. Zakochałem Się (4:05)
11. Na Kartce Papieru (3:24)
12. Twoje Zdrady (3:33)
13. Twe Czarne Oczy (3:10)
14. Więc Wyznaj Proszę (3:10)
15. Ta Jedyna Dziewczyna /IMPULS & MEGA DANCE/ (3:11)
16. Taka Słodka (3:26)

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Extazy - Nie dam Tobie odejść

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 17 2020

Prezentujemy Wam najnowszy kawałek Kamila z grupy Extazy. Jego nowość "Nie dam Tobie odejść" z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zakochanym.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: PIĘKNI I MŁODZI - Bez siebie

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 17 2020

Po słynnej aferze w zespole Piękni i Młodzi nastąpił rozłam. Z grupy odszedł Dawid, a na jego miejscu pojawił się Krzysztof, znany z dawnej formacji Yago Yang. W takim składzie Piękni i Młodzi przygotowali właśnie swój najnowszy utwór. Czy będzie hit?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Daj To Głośniej - Dobrze

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 17 2020

W końcu doczekaliśmy się drugiego singla słynnej formacji Daj to Głośniej. Czy utwór o tytule "Dobrze" przebije sukcesem ich debiutancki hit "Mama ostrzegała"?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Premiera teledysku: Top Girls - Pod osłoną nocy

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 17 2020

Oto walentynkowa niespodzianka od dziewczyn z formacji Top Girls. Czy utwór "Pod osłoną nocy" okaże się kolejnym hitem w ich karierze?

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Film "Zenek" trafił do kin

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 17 2020

Zenon był dobrym duchem tego filmu – w żaden sposób nie dawał uwag, rad. Przyjął tę zasadę, jak w każdej realizacji, że na planie za wszystko odpowiada reżyser – powiedział na uroczystej premierze filmu odtwórca tytułowej roli Krzysztof Czeczot.

A jak wyszło?

– To nie jest film przesłodzony. Była pokazana zabawa, rok 1983, pierwszy mój zespół. Mi się podobał! – tak podsumował obraz Zenon Martyniuk, którego losy będziemy śledzić na ekranie.

Film "Zenek" od piątku 14 lutego w kinach w całej Polsce.


Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Nowa płyta Maskotek

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 17 2020

Nowa płyta Maskotek

Już jest - właśnie światło dzienne ujrzała najnowsza płyta zespołu dla dzieci Maskotki z 9 zabawami wokalno interaktywnymi dla najmłodszych oraz jednym bonusem. Są to utwory stworzone specjalnie do zabaw z dziećmi. Do kilku utworów zespół przygotował animowane teledyski które możecie oglądać na prawie wszystkich kanałach emitujących pasmo dla dzieci m.in TOP KIDS, 4 fun Dance itp.

Na koniec maja planowana jest premiera kolejnej płyty - kontynuacji piosenek interaktywnych które świetnie przypadają dzieciom do gustu oraz stają się hitami w każdym przedszkolu. Płytę promuje teledysk Kółeczko.

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Wielki Powrót zespołu RESPECT

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 17 2020

Wielki Powrót zespołu RESPECT

Zespół RESPECT powstał w 2011 roku z inicjatywy Michała Czapskiego, Michała Łukasiewicza oraz Adama Kubajewskiego. Wspólnie wylansowali pierwszy przebój grupy do którego został nakręcony teledysk pt. „A kiedy”. W 2012 roku wzięli udział w eliminacjach do pierwszej edycji programu Disco Star w POLO TV, gdzie zakwalifikowali się do udziału, tym samym przechodząc do finałowej trójki, gdzie decyzją telewidzów zajęli ostatecznie drugie miejsce, przegrywając z zespołem Yago Young, którego lider obecnie występuje w zespole Piękni i Młodzi. Idąc za ciosem popularności w 2013 roku zespół wylansował utwór pt. „Lato”. Piosenka zyskała ogromną przychylność widzów telewizji POLO TV oraz słuchaczy ogólnopolskich stacji radiowych.

W 2014 roku zespół wydał kolejny singel pt. „Wiem czego chcę”. W 2015 roku na skutek odrębnych planów zawodowych drogi Michała Czapskiego i Michała Łukasiewicza rozeszły się, tym samym zawieszając działalność zespołu RESPECT. Michał Łukasiewicz rozpoczął autorskie projekty, natomiast Michał Czapski w roku 2019 postanowił reaktywować grupę RESPECT. Latem 2019 w składzie Michał Czapski – wokal, gitara ; Michał Chojnacki – perkusja; Robert Pawłowski – gitara; Dawid Wiśniewski – wokal, klawisz. Zespół powrócił dając tym samym kilkanaście koncertów na terenie całego kraju.

Sukcesem muzyków było wydanie singla „Powiedz Proszę”. Z początkiem roku 2020 miejsce Dawida Wiśniewskiego zajął Radosław Karczewski. Rok 2020 to dla muzyków czas wielu zmian, wielu nowych projektów oraz koncertów. Tymczasem przeboje przed lat zespołu Respect nadal możemy usłyszeć w telewizjach muzycznych oraz ogólnopolskich stacjach radiowych VOX FM oraz radiu WAWA. Koncerty zespołu gromadzą dużą publiczność. Zespół RESPECT na żywo to niesamowita dawka emocji, instrumentów na żywo, a przede wszystkim rytmiczne znane przeboje, które porywają do tańca publiczność w wieku od 5 do 105 lat 

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Walentynkowa nowość od Night Lovers

Dodane przez: marcindbt Dnia: luty 17 2020

Przed Wami Walentynkowa nowość od grupy Night Lovers. Miłego słuchania!

Czytaj wiecej

Komentarzy: 0

Panel logowania

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Poproś o nowe hasło

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Ankieta

Jak oceniasz wygląd strony

Bardzo Dobra
Bardzo Dobra
100% [4 głosów]

Dobra
Dobra
0% [0 głosów]

Średnia
Średnia
0% [0 głosów]

Słaba
Słaba
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 4
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 26.04.13

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Statystyki

· Gości online: 4
· Użytkowników online: 0
· Najnowszy użytkownik: ktqhxandcovx
· Wyswietlen:
· Unikalnych odwiedzin:

Copyright © 2013MuzykaTaneczna.info